<svp_userinfo_login>
 Registruj se

Z skolavpohode.cz

Škola snadno, rychle a hlavně... v pohodě!

Na serveru skolavpohode.cz nalezneš tisíce opravených referátů a obsahů do čtenářského deníku. Pokud něčemu nerozumíš, můžeš se zeptat pomocí poslední pomoci a když chceš prodat nepotřebné učebnice, je ti k dispozici burza učebnic. Stačí se jen zdarma zaregistrovat!

Registrace

Co registrací získáš? Je toho hodně!

  • Redakcí opravené referáty a seminárky
  • Čtenářský deník obsahující stovky rozborů knih
  • Kvalitní maturitní otázky pro maturanty
  • Burza učebnic, kde můžeš prodat své staré učebnice
  • Něčemu nerozumíš? Tak využij poslední pomoc
  • Malé množství reklamy
  • Kalendář s aktualitami pro studenty
  • A to vše zcela zdarma!

Databáze referátů

Referáty, čtenářské deníky a celá řada maturitních otázek – vše, co student potřebuje, aby byla škola v pohodě. Ba co víc! Náš server ti nabízí jen tak nějaké studijní texty, ale všechny prošla a opravila redakce. Stačí pouze vyhledat referát a vytisknout!

Máš doma svoje referáty? Pošli nám je na info@skolavpohode.cz a my je přidáme do databáze.

Přejít do databáze referátů

Poslední pomoc

Nevíš si rady s domácím úkolem, nebo potřebuješ poradit s přípravou na písemku? Pak se zeptej v poslední pomoci. Na tvůj dotaz budou moci odpovědět všichni uživatelé a redakce serveru skolavpohode.cz.

Přejít do databáze referátů

Burza učebnic

Nechce se ti běhat do antikvariátu a potřebuješ prodat staré učebnice? Využij naší burzy a zbav se zbytečných učebnic z předchozích ročníků gymnázia nebo SŠ. Inzeráty v burze denně uvidí stovky studentů!

(Burza učebnic se připravuje)

Přejít do databáze referátů

Novinky

Potřebuješ vědět, kdy jsou prázdniny, otevřené dny vš fakult nebo jiná významná data pro studenty? Skolavpohode.cz tě upozorní, pokud se bude něco vyznaného dít!

Chystáš se na VŠ? Podívej se do naší Databáze vysokých škol.

Přejít do databáze referátů

Také se ti zdá, že některé servery jsou zamořeny reklamou? Na skolavpohode.cz je pouze omezené množství reklamy. Již žádná vyskakovací okna a podobně agresivní reklama, která obtěžuje při práci.